учасники вишколу "Джура-поліцейський"

Сьогодні, 4 липня в Україні відзначається День Національної поліції.

Свято було встановлено згідно указу Президента від 4 квітня 2018 року.

Після Революції Гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи.

2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію».

4 липня 2015 року нова українська поліція склала присягу. Першим містом, у якому вона запрацювала, став Київ. Того дня на Софійській площі співробітники нової поліції склали присягу на вірність Україні.

Систему Національної поліції складають Міжрегіональні територіальні органи та Територіальні органи Нацполіції. До складу Міжрегіональних територіальних органів входять організаційно поєднані між собою структурні підрозділи, що забезпечують виконання покладених на Національну поліцію завдань.

Професія правоохоронця нелегка і дуже потрібна, адже поліцейські покликані захищати життя і здоров’я, права і свободи громадян, інтереси держави і суспільства від протиправних посягань, охороняти правопорядок і безпеку людей. Особливо нелегка служба поліцейських в умовах повномасштабного неспровокованого вторгнення РФ в Україну.

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради традиційно співпрацює у сфері патріотичного виховання учнівської молоді Херсонщини з

Головним управлінням Національної поліції в Херсонській області, Херсонським факультетом Одеського державного університету внутрішніх справ.

24–26 вересня 2021 року КЗ «ЦТКТУМ» ХОР провів відкритий вишкіл учнівської молоді Херсонщини «Покровський гарт» у рамках якого було проведено вишкіл «Джура-Поліцейський». До проведення якого були залучені працівники ГУНП в Херсонській області і ХФОДУВС.

Упродовж трьох днів 130 учасників закладів освіти Херсонської області – вихованців гуртків «Джура» навчалися та тренувалися на базі дитячого санаторного табору «Чайка» смт Лазурне.

Учасники вишколу нaoчнo мoгли oзнaйoмитиcь iз poбoтoю пoлiцeйcькoгo, aджe пpoгpaмa зaxoду булa дocить нacичeнoю: пoкaзoвi виcтупи пoлiцeйcькиx cпeцпpизнaчeнцiв «KOPД», кiнoлoгiв тa їx чoтиpилaпиx пiдoпiчниx, мaйcтep-клacи з пpийoмiв pукoпaшнoгo бoю тa caмoзaxиcту, a тaкoж дoмeдичнoї дoпoмoги.

Джури мaли змoгу вiдчути ceбe cпpaвжнiми пoлiцeйcькими, пpимipявши бpoнeжилeти, зaxиcнi кacки, i пocидiти зa кepмoм cлужбoвoгo aвтoмoбiля. A для тиx, xтo плaнув у мaйбутньoму пoв’язaти cвoє життя з пpaвooxopoнними opгaнaми, пoлiцeйcькi пiдгoтувaли яcкpaвi нaoчнi мaтepiaли пpo умoви вcтупу дo вишiв cиcтeми МBC.

Щиро вітаємо працівників Національної поліції з професійним святом!

Бажаємо здоров’я і щастя, успіхів у вашій роботі, добробуту в родині, нових звершень на благо України.

Від admin

Залишити відповідь