22 травня 2024 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів обласний семінар керівників роїв-переможців (старша вікова група) І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У семінарі взяли участь 25 учасників — керівники роїв-переможців I етапу гри «Джура» і посадові особи місцевих органів управління освітою, які відповідають за організацію та участь роїв-переможців І етапу Гри у ІІ обласному етапі Гри в очному форматі.

З вітальним словом виступила Юшко Тетяна Миколаївна, начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, яка висвітлила організаційні питання щодо проїзду, проживання та харчування учасників ІІ етапу Гри та їх супроводжуючих.

У ході семінару директор Центру Хабрат Л.Г. і працівники Центру поінформували учасників про основні моменти підготовки рою до участі в очному етапі Гри відповідно до Умов проведення ІІ (обласного) етапу гри «Джура – 2024: Карпатська Січ», умовах проведення змагань та конкурсів Гри, особливостей висвітлення ходу Гри на сайті та на сторінці Центру у соціальній мережі Facebook.

Від admin

Залишити відповідь