Вишиванки. Фото ілюстративне

Умови проведення онлайн-флешмобу до Всесвітнього дня вишиванки

«Вишиванка – символ віри і краси українського народу»

1.Загальні положення

День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. 

Онлайн-флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки «Вишиванка – символ віри і краси українського народу» (далі – Флешмоб) охоплює учнівську молодь Херсонської області та проводиться на офіційній сторінці закладу освіти в соціальній мережі Facebook у форматі фото,відео-звернення, що містить привітання до Дня вишиванки.

Організатором і координатором Флешмобу є комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (далі -Центр).

2. Мета і завдання Флешмобу

Флешмоб проводиться з метою популяризації вивчення історії України, сприяння національній єдності та згуртуванню учнівської молоді навколо важливих національно-патріотичних атрибутів українського народу, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, пошуку та розкриття юних талантів.

Завдання Флешмобу:

  • формування в учнівської молоді Херсонської області почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії та сьогодення України, формування комунікативних навичок, соціалізації;
  • виявлення талановитих авторів, створення позитивного іміджу громадян-патріотів в засобах масової інформації та в мережі Інтернет.

3. Учасники

Учасниками Флешмобу можуть бути як окремі учні, вихованці, слухачі, студенти закладів освіти, так і учнівські колективи, гуртки, об’єднання, заклади освіти, дитячі і молодіжні громадські організації Херсонської області.

4. Умови участі у Флешмобі

Учасники Флешмобу розміщують відео на сторінці свого закладу освіти у соціальній мережі Facebook у форматі Reels (до 1 хвилини), в якому творчо (бажано музичний супровід) представляють вишиванку.

Обов’язково необхідно вказати:

– назву Флешмобу;

– автора або колектив;

– заклад освіти, громадську організацію тощо, якщо це не загрожує безпеці автора.

Матеріали учасників Флешмобу розміщуються на сторінці закладу освіти у соціальній мережі Facebook з 6 до 16 травня 2024 року включно.

Учасникам Флешмобу необхідно:

– відмітити сторінку Центру з хештегом #КЗ_ЦТКТУМ_ХОР_ДЕНЬ_ВИШИВАНКИ;

– бути підписаним на сторінку Центру в Facebook https://www.facebook.com/tur.ks.ua ;

– під публікацією обов’язково позначити сторінку @tur.ks.ua

5. Підведення підсумків та нагородження

5.1. Учасники, чиї публікації наберуть найбільшу кількість вподобань та коментарів, будуть відзначені грамотами та/або дипломами Центру.

5.2. Учасники, які були найактивнішими (наприклад, ті, які залишили найбільшу кількість вподобань та коментарів) можуть бути відзначені додатково за рішенням організаторів.

Від admin

Залишити відповідь