21 квітня 2024 року у м. Запоріжжя в онлайн режимі відбулось закриття та нагородження переможців ІІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність».

Вітаємо з перемогою Усачову Катерину, вихованку гуртка “Історичне краєзнавство” КЗ “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” ХОР, ученицю Херсонської гімназії № 3 (науковий керівник Кучеренко О.М.).

ЇЇ пошукова робота «Два виміри боротьби українців за власну державність в роки Української революції: просвітницький і військовий (на прикладі діяльності Івана Челюка і Андрія Голуба» у секціїї «Українська революція 1917-1921 рр. в персоналіях, подіях та наслідках» визнана кращою. В цій же секції грамоту переможця отримав Подсєвакін Дмитро, учень Херсонської ЗОШ № 52 (керівник Двірська О.В.).

А в секції «Усна історія російсько-української війни» перемогу отримав учень Херсонської ЗОШ № 27 Тарасюк Єгор (керівник Зімниця О.Ю.). Ці пошукові дослідження наших юних краєзнавців будуть опубліковані в збірнику кращих робіт Запорізької конференції.

Ще один учасник від Херсонської ЗОШ № 24 Осипенков Михайло (керівник Цулукіані Ю.Л.) за вдалий виступ отримає диплом учасника Конференції. Дякуємо організаторам Конференції за якісно проведену роботу!

Щиро вітаємо наших юних херсонських краєзнавців та їхніх керівників з успішним виступом!

Від admin

Залишити відповідь