Сьогодні, 18 квітня 2024 року, відбулась всеукраїнська нарада завідувачів відділами спортивного туризму, яку провів Український державний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Модераторами наради Наровлянським О.Д. та Пшінкою Б.О. були розглянуті з колегами різних областей України нагальні питання проведення Кубків України з пішохідного, велосипедного та водного туризму, що пройдуть на території центральної та західної України.

Обговорювались питання класифікації та суддівства цих змагань. Окремими блоками в нараді стало питання участі і проведення з учнівською молоддю Чемпіонатів України з пішохідного, велосипедного та лижного видів туризму, специфіки проведення таких масових заходів в умовах воєнного стану, а також участі дітей у ступеневих та категорійних походах по рідному краю.

По всім змаганням були визначені терміни проведення туристсько-спортивних заходів. Також були обговорені питання щодо проведення Кубків України зі спортивного орієнтування та суддівства зазначених змагань.

В обговоренні актуальних питань туристського сьогодення взяв участь завідувач туристського відділу нашого Центру Кульчицький О.Є.

Від admin

Залишити відповідь