Сьогодні, 28 березня 2024 року відкриває свою роботу ІХ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», яка проходить у м. Черкаси.

Конференція проводиться Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

28 – 29 березня на Конференції зустрінуться учасники, які пройшли перший – заочний етап та були відібрані до участі у ІІ етапі конференції – очному.

Приємно зазначити, що до кращих робіт, які будуть представлені онлайн на Конференції у секції «Історико-краєзнавчі та природні туристсько-рекреаційні об’єкти України, пов’язані з подіями державотворення та історичними постатями» ввійшла пошуково-дослідницька робота нашої землячки, учениці 10 класу Академічного ліцею “Спектр” Новокаховської міської ради Олександри Маракової (науковий керівник – Гречаник В.В.).

Олександра представить свою роботу «Нова Каховка. Українська шампань». Бажаємо успіхів в роботі Конференції!

Від admin

Залишити відповідь