Робота семінару

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради 21 березня 2024 року провів обласний семінар «Організація місцевих етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» в умовах воєнного стану».

У семінарі взяли участь 94 учасники – представників місцевих органів управління освіти, закладів освіти Херсонської області.

На початку семінару з вітальним словом виступили Клюцевський Володимир Іванович, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, Юшко Тетяна Миколаївна, начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.

Про основні підходи до організації участі учнівської молоді Херсонщини у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») доповіла Хабрат Лариса Григорівна, директор комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Нагальні питання розвитку та впровадження дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) в умовах військового стану та дистанційної освіти були розкриті Людоговським Володимиром Григоровичем, методистом відділу інформаційно-методичного забезпечення та зв’язків з громадськістю Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Про нормативно-правову базу проведення Гри у 2023-2024 навчальному році, основні напрямки розвитку Гри в умовах воєнного стану проінформував Юзвак Максим Андрійович, завідувач військово-патріотичного відділу Центру.

Кузьміч Яків Якович, методист військово-патріотичного відділу Центру розповів про методику організації інтелектуальних онлайн конкурсів у контексті підготовки і проведення етапів Гри.

Семінар пройшов дуже активно та жваво. Учасники семінару активно дискутували та обмінювалися досвідом щодо «Впровадження ефективної моделі організації та проведення Гри в територіальних громадах».

Всім дякуємо за участь. Бажаємо успішного проведення І етапу Гри «Сокіл» («Джура»). Всім міцного здоров’я та творчої наснаги )))

Від admin

Залишити відповідь