Кросворд. Фото ілюстративне

ТЕКСТОВИЙ ВАРІАНТ УМОВ

УМОВИ проведення конкурсу кросвордів «З туризмом в серці – з любов’ю до Херсонщини».

1. Мета

Конкурс кросвордів «З туризмом в серці – з любов’ю до Херсонщини» (далі – Конкурс) присвячений 80 – річчю утворення Херсонської області та проводиться з метою єдності українського народу, вивчення туристсько-краєзнавчих об’єктів Херсонщини, поглиблення та засвоєння знань з туризму, історії та природи рідного краю.

2. Місце та час проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з 16 по 24 березня 2024 року в режимі онлайн за допомогою платформи Google Forms.

3. Учасники Конкурсу

3.1. У Конкурсі беруть участь вихованці гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачі освіти закладів середньої, професійно-технічної, вищої та позашкільної освіти міста Херсона та Херсонської області.

Вікові групи:

– молодша (6 клас і молодші);

– середня (7 – 9 клас);

– старша (10 – 11 клас, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти віком до 21 року).

3.2. Під час реєстрації в онлайн режимі учасник Конкурсу вказує наступні дані: прізвище та ім’я, клас (група), назву закладу освіти або закладу позашкільної освіти, прізвище та ім’я вчителя або керівника гуртка, свою електронну адресу.

3.3. Не розглядаються конкурсні роботи, які:

– не відповідають вимогам віку учасників;

– без інформації про авторів та заклад освіти, який представляє учасник, електронної адреси учасника;

– отримані пізніше визначених термінів подачі конкурсних робіт.

4. Посилання на Конкурс

4.1. Молодша група: посилання – https://docs.google.com/spreadsheets/d/11_MYCLwHQ_WVtWxPsimIWqF213rNclDWtocl3weG_zg/edit?usp=sharing

Суддя Степанов А.А., електронна адреса – antonkhersontur@gmail.com

м/т +38 093 046 29 25 (телеграм)

4.2. Середня група: посилання – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J99MlN6rCul1S3qhPDa9mNyf08NCHwyoR95fH7bHjtU/edit?usp=sharing

Суддя Зажерило Р.Л., електронна адреса – zazherylo@ukr.net

м/т + 38 066 838 80 00 (вайбер, телеграм)

4.3. Старша група: посилання – https://docs.google.com/spreadsheets/d/11nppqkFXFa_0kIdP5ky_0-Yep7jn_hokfWII1WWdFbA/edit?usp=sharing

Суддя Пшінка О.Р., електронна адреса – olena.lukasushena@gmail.com

м/т +38 099 142 77 43 (вайбер, телеграм)

5. Правила проведення Конкурсу

5.1. Для участі у конкурсі необхідно мати компьютер, або смартфон з встановленим додатком «Таблиці Google»

5.2. Конкурс проводиться за двома номінаціями – «Розв’яжи кросворд» та «Склади кросворд».

5.3. У номінації «Розв’яжи кросворд» – учасник відповідно своєї вікової групи реєструється та розв’язує питання кросворду, який надається суддями (за посиланням в реєстрації). Переходячи за посиланням по своїй групі:

– учасник вибирає у таблиці вільний рядок та заносить в нього реєстраційні данні.

– далі учасник переходить за посиланням на кросворд зі свого рядка, та розгадує кросворд, час фіксується з першого відкриття посилання, до закриття кросворду.

– букви вносяться поклітинно.

Приклад реєстрації учасника за посиланням та відповідей на питання кросворду дивись за посиланням у відеоформаті: https://photos.app.goo.gl/QhGny662dTVk1VZ69

5.4. У номінації – «Склади кросворд», учасник сам складає кросворд на туристсько-краєзнавчу тематику, присвячену Херсонщині (природа, історія, спорт, туризм, культурна спадщина рідного краю, тощо) та надсилає судді, відповідно до своєї вікової групи. Кросворд може бути надісланий як на електронну адресу судді, так і на його застосунок (месенджер) Vaber або месенджер Telegram.

Надісланий кросворд повинен відповідати наступним критеріям:

– інформація про учасника конкурсу кросвордів (прізвище та ім’я, клас (група), назва закладу освіти або закладу позашкільної освіти, прізвище та ім’я вчителя або керівника гуртка, своя електронна адреса);

– сітка кросворду заповнена буквами (словами) з номерами по горизонталі та вертикалі;

– поряд із сіткою колонка з питаннями (нумерація по горизонталі та вертикалі) та колонка з відповідями (нумерація по горизонталі та вертикалі).

Учасник, який розробив кросворд надсилає його судді у зручному для себе вигляді. Це може бути або електронна версія, або скан – фото готового кросворда з паперових носіїв, тощо.

5.5. Учасники Конкурсу проходять реєстрацію та відповідають на питання кросворду по своїй віковій групі в будь-який день, зазначений в термінах проведення заходу.

5.6. Час, за який учасник відповів на питання кросворду у номінації «Розв’яжи кросворд» фіксується суддями автоматично.

5.7. Місця між учасниками у номінації «Розв’яжи кросворд» розподіляються за часом проходження кросворду. Вище місце посідають учасники, що впоралися з розв’язанням кросворду за менший час. Учасники які дали неправильні відповіді, або не надали відповіді на деякі запитання кросворду, займають місця після тих, хто правильно відповів на більшу кількість запитань.

5.8. Учасники Конкурсу, які самостійно складають кросворд (номінація «Склади кросворд») – надсилають його суддям на їхню електронну адресу, або в месенджер (вайбер, телеграм) в будь-який день, зазначений в термінах проведення заходу.

5.9. Місця між учасниками у номінації «Склади кросворд» розподіляються за більшою кількістю слів у складеному кросворді та правильним (коректним) формулюванням питань.

6. НАГОРОДЖЕННЯ

6.1. Переможці та призери по кожній віковій групі нагороджуються електронними дипломами, які по завершенню Конкурсу надсилаються учасникам на електронну пошту.

6.2. Загальний залік Конкурсу за підсумками двох номінацій не підводиться.

6.3. Нагородження буде здійснюватись окремо за номінаціями «Розвяжи кросворд» та «Склади кросворд».

Від admin

Залишити відповідь