Гуртківці Центру в Поході. Фото ілюстративне

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ МОЛОДША ГРУПА

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ СЕРЕДНЯ ГРУПА

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ СТАРША ГРУПА

ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ ДОРОСЛІ

Ось і закінчилась фотовікторина «Люби і знай свій рідний край», яку проводив комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Вікторина про нашу Херсонщину – перлину рідного краю, була присвячена Дню Єднання. Нам, херсонцям, є чим пишатись – морями і цілющими озерами, заповідними степами та рукотворними лісами. До війни наші Нижньодніпровські плавні та піски як магніт притягували до себе любителів природи з усієї України.

Багате історичне минуле Херсонського Причорномор’я і сьогодні вабить історичними знахідками про скіфську та козацьку добу, нагадує про буремні роки становлення незалежної України.

До питань вікторини також були долучені фото цікавих природних та історико-культурних пам’яток України. Загалом у фотовікторині взяло участь 433 учасники. На сьогодні суддями оброблені результати по двом групам.

У Старшій групі (учні 11 класів, студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів віком до 21 року) взяло участь 59 чоловік, у групі Дорослі (керівники гуртків, вчителі, батьки) – 47 учасників.

Вітаємо призерів та учасників вікторини! Дякуємо ЗСУ за можливість проводити заходи та працювати на об’єднання херсонців по всій Україні!

Від admin

Залишити відповідь