Краєзнавці Херсонщини. Фото ілюстративне

З метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління щорічно проходить Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина ‒ Україна», яка спрямована на виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей усіх націй і народів, які живуть в Україні, формування в учнівської та студентської молоді активної громадянської позиції, залучення молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, а також до природоохоронної та дослідницької роботи;

Для участі в експедиції учасниками проводиться пошукова, науково – дослідницька робота, спостереження у природних умовах, збір фактичних матеріалів, статистичної інформації під час походів, експедицій, подорожей.

На обласний етап Експедиції у 2023 році. були представлені пошуково-дослідницькі роботи здобувачів освіти із Херсонської міської громади, Бериславської міської громади та Великоолександрівської селищної громади.

За результатами оцінювання за належну пошукову роботу та аналітичний підхід до систематизації пошукових матеріалів відзначено учасників Експедиції Херсонської міської громади, роботи яких взяли участь у Всеукраїнському етапі експедиції, суддівство якого відбувалось протягом січня.

Вітаємо Багнюк Яну, здобувачку освіти Херсонської спеціалізованої школи I – III ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради, (робота «Козацтво Херсонщини в другій половині XVIII століття та історична пам’ять про нього»), керівник Шкуро А.В. за напрямом «Козацькому роду нема переводу», яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнському етапі Експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

В обласному етапі експедиції були відзначені:

За І місце:

Демків Аріна, вихованка гуртка «Географія рідного краю» Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, здобувачку освіти Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, (робота «Вплив військових дій на навколишнє середовище та рекреаційні об’єкти Херсонщини»), керівник Домбовська І. О. за напрямком «Географія рідного краю» )

Яворська Єва, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, здобувачку освіти Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради, (робота «Трансформація стильових особливостей вишиванки півдня України від ХІХ ст. до сучасності»), керівник Кучеренко Ю.Ю.; за напрямком «З батьківської криниці»);

Багнюк Яна, здобувачка освіти Херсонської спеціалізованої школи I – III ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради, (робота «Козацтво Херсонщини в другій половині XVIII століття та історична пам’ять про нього»), керівник Шкуро А.В. за напрямом «Козацькому роду нема переводу».

ІІ місце:

– пошукова група гуртка «Літературне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, (робота «Дотик до минулого».), керівник Пулінець М.А., за напрямом «Духовна спадщина мого народу»

ІІІ місце:

Тимченко Андрій, здобувач освіти Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради (робота «Волинки на Херсонщині»), керівник Бобильова С.М., за напрямом «З попелу забуття» .

Вітаємо переможців та призерів експедиції.

Від admin

Залишити відповідь