Картинки на День єднання України / Фото: ТСН.ua

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (далі — Центр) з 12 по 18 лютого 2024 року проводить в онлайн форматі цікаву фотовікторину присвячену всеукраїнському святу «День єднання», заснованому президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році.

Питання фотовікторини пов’язані з природними, історико-культурними пам’ятками та пам’ятними місцями Херсонщини та України. До участі у фотовікторині запрошуємо вихованців гуртків нашого Центру, інших позашкільних закладів Херсона та Херсонської області, учнів загальноосвітніх шкіл, їхніх батьків, студентів та освітян Херсонщини.

УМОВИ проведення туристсько-краєзнавчої фотовікторини «Люби і знай свій рідний край».

1. Мета Вікторини

Туристсько-краєзнавча фотовікторина «Люби і знай свій рідний край» (далі – Вікторина) присвячена Дню єднання та проводиться з метою єдності українського народу, вивчення туристсько-краєзнавчих об’єктів Херсонщини і України, поглиблення та засвоєння знань з історії та природи рідного краю.

2. Місце та час проведення Вікторини

2.1. Вікторина проводиться з 12 по 18 лютого 2024 року в режимі онлайн за допомогою платформи Google Forms.

3. Учасники Вікторини

3.1. У Вікторині беруть участь вихованці гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачі освіти закладів середньої, професійно-технічної, вищої та позашкільної освіти міста Херсона та Херсонської області.

Вікові групи:

– молодша (7 клас і молодші);

– середня (8 – 10 клас);

– старша (11 клас і старші – учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти віком до 21 року);

– дорослі (за бажанням – керівники гуртків, вчителі, батьки та ін.).

3.2. Під час реєстрації в онлайн режимі учасник Вікторини вказує наступні дані: прізвище та ім’я, клас (група), назву закладу освіти або закладу позашкільної освіти, прізвище та ім’я вчителя або керівника гуртка, свою електронну адресу.

3.3. Не розглядаються тестові відповіді учасника, які:

– не відповідають вимогам віку учасників;

– без інформації про авторів та заклад освіти, який представляє учасник, електронної адреси учасника;

– отримані пізніше визначених термінів подачі відповідей тестування.

4. Посилання на Вікторину

4.1. Молодша група: https://forms.gle/rCF2EsEoA2k6S4K9A

4.2. Середня група: https://forms.gle/2j4TJv16RFFieMcC8

4.3. Старша група: https://forms.gle/9ZNiUGwnFCnvhLE77

4.4. Дорослі: https://forms.gle/9ZNiUGwnFCnvhLE77

5. Правила проведення Вікторини та нагородження

5.1. Учасники Вікторини отримують відповідне посилання для реєстрації та відповідають на питання Вікторини в будь-який день, зазначений в термінах проведення заходу.

5.2. Час проходження Вікторини (максимальний): 50 хв.

5.3. Учасники відповідають на запитання Вікторини та отримують бали за правильну відповідь. Підсумки підводяться підрахунком балів, вище місце займають учасники з більшою кількістю балів. Переможці та призери по кожній віковій групі нагороджуються електронними дипломами, які по завершенню Вікторини надсилаються учасникам на електронну пошту.

Від admin

Залишити відповідь