Нещодавно завершився онлайн конкурс в’язання туристських вузлів «Чарівна мотузка». В ньому взяли участь вихованці туристських гуртків комунального закладу “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради.

В’язали всі, як то кажуть – від малого до великого, хтось спробував перший раз, а для когось булінь був вже давно знайомим вузлом. Наші гуртківці під час проведення конкурсу розподілились на 4 вікові групи – молодшу, середню, старшу та еліту.

У кожній групі була своя, певна кількість вузлів, які входять до Технічного Регламенту змагань з пішохідного туризму і які потрібно було зав’язати на швидкість. Приємно зазначити, що хлопці та дівчата, незважаючи на дистанційність змагань та свого місцезнаходження показали непогані результати.

Вітаємо переможців та призерів змагань Беца Сергія, Грицуняка Олексія, Вітцівську Анну, Лебідь Софію, Кільніцького Дмитра, Чикаловця Тимофія, Уманця Даніїла, Олійник Віру, Морозовського Даніїла, Горлова Олександра, Добросінську Аріну, Скрипку Катерину, Поліщук Вероніку, Рачинську Євгенію, Кульчицьку Вікторію!

Дякуємо керівникам гуртків, вихованці яких посіли призові місця – Добросінському А.В., Грицуняку М.М., Кільніцькому О.Ю., Уманцю О.М., Побіреській О.М., Зажерилу Р.Л., Кульчицькій Н.М.

Особлива подяка воїнам Збройних Сил України за можливість спілкуватись і працювати з дітьми, майбутніми захисниками своєї землі, своєї країни!

Від admin

Залишити відповідь