Якщо ти мрієш про щось цікаве для себе, для своїх друзів і докладаєш всі зусилля для здійснення своїх задумів, то твоя мрія і бажання обов’язково збуваються. Ще восени 2023 року вихованці гуртків “Пішохідний туризм” та “Географічне краєзнавство” комунального закладу “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради (далі — Центр) запропонували своїм керівникам гуртків Кульчицькому О.Є. та Кульчицькій Н.М. провести на зимових канікулах навчально-тренувальні збори у Закарпатті.

Директор Центру — Хабрат Л.Г. підтримала цю ідею, адже діти повинні бачити себе та своїх друзів не тільки в моніторах комп’ютерів під час онлайн занять, а і мати можливість наживо спілкуватись, тренуватись та підтримувати один одного в цей складний для всіх час.

Незламні херсонці здійснили свою мрію та провели з 3 по 9 січня 2024 року навчально-тренувальні збори на території Закарпатської області. За браком снігу не вдалося провести повноцінні тренування на лижах, проте вони були замінені на інші спортивні змагання та екскурсійні подорожі.

Під час перебування у с.Пилипець було здійснено пішохідний похід до водоспада Шипіт, підйоми на гору Гимба. Діти познайомились з краєвидами та туристськими стежками гірського масиву Боржава. В екскурсійний день вихованці Центру здійснили подорож по родзинкам туристичного Закарпаття.

Відвідали замок Сент-Міклош (св.Миколая) у селищі Чинадієво, замок Паланок у м.Мукачево. Чудовим оздоровлюючим ефектом стало для дітей купання в термальних водах Косино, які знаходяться у с.Косонь Берегівського району. Задоволені зборами та щасливі від зустрічі з друзями, з новими думками та планами на літо юні херсонські туристи повернулись на свої тимчасові квартири в Одесу, Миколаїв, Львів, Тернопіль, Київ, Кривий Ріг та Німеччину.

Хочеться подякувати батькам вихованців Центру, громадській організації “Херсон-Україна” (кер. Рачинський В.В.), які допомогли в проведенні навчально-тренувальних зборів.

Особлива подяка Збройним Силам України за можливість проводити заняття та наживо спілкуватись з дітьми, виховувати їх патріотами своєї країни!

Від admin

Залишити відповідь