Краєзнавці Херсонщини. Фото ілюстративне

УМОВИ проведення народознавчої вікторини «Свята, що нас об’єднують»

1. Мета Вікторини

  1. Народознавча вікторина «Свята, що нас об’єднують» проводиться з метою поглиблення та закріплення знань учнівської молоді про календар народних свят, становлення національної самоідентифікації, нерозривного духовного зв’язку з попередніми поколіннями, збереження національної пам’яті.
  2. Виховання патріотизму, поваги до традицій та звичаїв українського народу, почуття приналежності до свого народу, його духовної культури.

2. Місце та час проведення Вікторини

2.1. Вікторина проводиться з 11 по 17 грудня 2023 року в режимі онлайн за допомогою платформи Google Forms.

3. Учасники Вікторини

3.1. У Вікторині беруть участь вихованці гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, інших закладів освіти міста Херсона та Херсонської області за наступними віковими групами:

– молодша (5 – 6 клас);

– середня (7 – 9 клас);

– старша (10-11клас, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти).

3.2. Під час реєстрації в онлайн режимі учасник Вікторини вказує наступні дані: прізвище та ім’я, клас (група); назву закладу освіти (школа, ліцей, гімназія, коледж, позашкільний заклад, ВНЗ тощо); назву гуртка, в якому навчається; прізвище та ім’я керівника гуртка; електронну адресу.

3.3. Не розглядаються тестові відповіді учасника, які:

– не відповідають вимогам віку учасників;

– без інформації про авторів та заклад освіти, який представляє учасник;

– отримані пізніше визначених термінів подачі відповідей тестування.

4. Посилання на Вікторину

4.1. Групи:

– молодша (5 – 6 клас): https://forms.gle/sbJe8cSAJrYxKFGP6

– середня (7 – 9 клас): https://forms.gle/zeAYiGPGnqq5cDZK8

– старша (10-11-х клас, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти): https://forms.gle/3W3Xx8NrGeyPFgKLA

5. Правила проведення Вікторини та нагородження

5.1. Вікторина проводиться з 11 по 17 грудня 2023 року в режимі онлайн. Учасники кожної вікової групи отримують відповідне посилання для реєстрації та відповідають на питання Вікторини в будь-який день, зазначений в термінах проведення заходу.

5.2. Час проходження Вікторини (максимальний):

– молодша група – 30 хв.

– середня група – 40 хв.

– старша група – 50 хв.

5.3. Учасники Вікторини відповідають на запитання в тестовій формі та отримують бали за правильну відповідь. Відповідно до кількості правильних відповідей визначаються переможці та призери Вікторини у кожній віковій групі, які отримають електронні дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.

Від admin

Залишити відповідь