Рік тому, 11 листопада 2022 року, після дев’яти місяців окупації Херсон повернувся додому. Збройні Сили України підняли Український прапор над визволеним містом! Серце наповнюється гордістю та емоціями, згадуючи той день. Зараз Херсон та правобережна частина Херсонщини знаходиться під постійними обстрілами. Кожного дня росіяни завдають ударів по місту з окупованого лівого берега області. І все ж – Правобережна Херсонщина вільна!

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради до річниці визволення Правобережної Херсонщини від окупації РФ з 30 жовтня по 25 листопада провів відкритий заочний творчий конкурс відеороликів «Незламна Херсонщина». Діти за допомогою відео виказати свою любов до рідного краю, гордість за свою країну, за Збройні Сили України!

До конкурсу долучились учасники майже з усієї Херсонщини. На розгляд журі були надіслано 86 відеороликів за трьома номінаціями. В номінації «Місто незламних людей» представлено 30 робіт, в яких учасники розповідали про людей, що пережили окупацію, про підтримку один одного під час окупації та після звільнення їх міста, села.

https://www.youtube.com/watch?v=DYE_hZFto4Y

У другій номінації «Херсонщина зустрічає визволителів» (19 відеороликів) діти поділилися спогадами такої довгоочікуваної миті звільнення нашої землі від рашистської навали. У відео діти записували спогади односельців про звільнення свого міста, села, про їх емоції, почуття, дії під час зустрічі українських воїнів-визволителів.

Третя номінація «З любов’ю до рідного краю» (37 відеороликів) – про почуття до України, Херсонщини, її людей. Діти згадували мирні часи, національні традиції, природну красу рідного краю.

За підсумками конкурсу відеороликів «Незламна Херсонщина» переможцями та призерами стали автори 38 робіт. Журі конкурсу відзначило роботи, які у повній мірі відповідають умовам конкурсу та більш за все вразили своєю відвертістю та емоційною подачею.

Відзначено також переможців у спеціальних номінаціях: «краща операторська робота», «кращий диктор», «кращий музикальний супровід».

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

Протокол “Місто незламних людей”

Протокол “Херсонщина зустрічає визволителів”

Протокол “З любов’ю до рідного краю”

Від admin

Залишити відповідь