УМОВИ проведення історико-краєзнавчої вікторини «Херсонщина — моя земля», присвяченої річниці визволення правобережної частини Херсонської області від російських загарбників в російсько-українській війні 2014-2023 років.

І. Мета Вікторини

1. Історико-краєзнавча вікторина «Херсонщина — моя земля» проводиться з метою вивчення історичних подій, пов’язаних з річницею визволення правобережної частини Херсонської області від російських загарбників в російсько-українській війні 2014-2023 років, вшанування подвигу захисників та визволителів Херсонщини.

2. Поглиблення та засвоєння знань з історичної та культурної спадщини рідного краю, необхідних для захисту Вітчизни та підготовки до служби у лавах Збройних Сил України.

ІІ. Місце та час проведення Вікторини

2.1. Вікторина проводиться в режимі онлайн з 11 по 18 листопада 2023 року за допомогою платформи Всеосвіта.

ІІІ. Учасники Вікторини

3.1. У Вікторині беруть участь вихованці гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, інших освітніх закладів м. Херсон та Херсонської області за наступними віковими групами:

– молодша (5 – 7 клас);

– середня (8 – 10 клас);

– старша (здобувачі освіти 11-х класів, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти).

3.2. Під час реєстрації в онлайн режимі учасник Вікторини вказує наступні дані: прізвище та ім’я, клас (група), назву навчального (позашкільного) закладу (школа, ліцей, гімназія, коледж, ВНЗ, тощо), назву гуртка в якому навчається, прізвище та ім’я керівника гуртка, електронну адресу.

3.3. Не розглядаються тестові відповіді учасника, які:

– не відповідають вимогам віку учасників;

– без інформації про авторів та заклад освіти, який представляє учасник;

– отримані пізніше визначених термінів подачі відповідей тестування.

ІV. Посилання на Вікторину

4.1. Групи:

– молодша (5 – 7 клас): https://vseosvita.ua/test/start/zbk363

– середня (8 – 10 клас): https://vseosvita.ua/test/start/giv628

– старша (здобувачі освіти 11-х класів, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти): https://vseosvita.ua/test/start/hlm381

V. Правила проведення Вікторини та нагородження

5.1. Вікторина проводиться з 11 по 18 листопада 2023 року в режимі онлайн. Учасники кожної вікової групи отримують відповідне посилання для реєстрації та відповідають на питання Вікторини в будь який день, зазначений в термінах проведення заходу.

5.2. Час проходження Вікторини (максимальний):

– молодша група – 40 хв.

– середня група – 50 хв.

– старша група – 70 хв.

5.3. Учасники Вікторини відповідають на запитання в тестовій формі та отримують бали за правильну відповідь. Відповідно до правильної кількості відповідей по своїй групі, зазначеній у тесті, учасники Вікторини отримають електронні дипломи переможців І, ІІ та ІІІ ступенів.

Від admin

Залишити відповідь