Джура. Фото ілюстративне

Умови відкритих, дистанційних, особисто-командних спортивних змагань серед вихованців гуртків Центру «Народжені вільними – станьмо сильними!» до Дня звільнення правобережжя Херсонщини від російських окупантів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ УМОВИ ЗМАГАНЬ

Відкриті, дистанційні, особисто-командні спортивнізмагання серед вихованців гуртків Центру «Народжені вільними – станьмо сильними!» до Дня звільнення правобережжя Херсонщини від російських окупантів (далі – Змагання) проводяться з метою:

– активізації національно-патріотичного виховання молоді;

– вшанування пам’яті захисників і захисниць України;

– підвищення рівня фізичної та морально-психологічної підготовки молоді до протидій стрес-факторам викликаних бойовими діями;

– єднання учнівської молоді довкола спільного(командного) продукту в умовах відірваності від домівок та дистанційного(індивідуального) навчання;

– визначення кращих результатів фізичної підготовки.

1.2. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Змагання здійснює комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (далі – Центр).

1.3. Безпосередня організація та проведення Змагання покладається на військово-патріотичний відділ Центру та Головну суддівську колегію, склад якої затверджується наказом Центру.

ІІ. Місце та час проведення

2.1. Змагання проводяться з 15 по 19 листопада 2023 року, в дистанційній формі, шляхом оцінювання виконання вправ та результатів учасників (зафіксованих у відеоряді).

2.2. Інформування команд стосовно проходження суддівства вестиметься у менеджері Viber у окремо створеній групі змагань з 15 по 19 листопада 2023 року та на сайті Центру.

2.3. Підведення підсумків і визначення переможців та нагородження буде здійснюватися онлайн під час відео-конференції 19 листопада 2023 року о 16.00 за покликанням яке буде розміщене на сайті Центру та у групі учасників Змагань у менеджері Viber.

Від admin

Залишити відповідь