Засоби орієнтування. Фото ілюстративне

З 24 по 26 жовтня 2023 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів відкриту онлайн вікторину зі спортивного орієнтування «Орієнтуючись – перемагай».

У вікторині взяли участь 177 учасників. Серед них вихованці туристсько-спортивних, туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних гуртків Центру та інших закладів освіти міста Херсона та Херсонської області, учнівська молодь з Миколаївської області, міста Києва. А також дорослі спортсмени, тренери-викладачі з орієнтування та туризму.

Питання вікторини зацікавили не тільки юних початківців – туристів, орієнтувальників та джур, а і досвідчених спортсменів, які неодноразово самі проводили змагання зі спортивного орієнтування для дітей як на обласному, так і всеукраїнському рівні.

Серед учасників дорослої групи у підсумковому протоколі приємно бачити майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, розрядників зі спортивного орієнтування, керівників гуртків Центру і не тільки, яких зацікавили іноді прості, а іноді і складні питання вікторини.

Хочеться подякувати керівникам гуртків, вчителям, які організували своїх вихованців для у часті у вікторині! Всі Ваші результати будуть проаналізовані і враховані під час проведення майбутніх туристсько-спортивних заходів. Вітаємо переможців та призерів вікторини «Орієнтуючись- перемагай»!

Так тримати – молодці! Слава ЗСУ, які дають можливість проводити наші заходи і до наступних стартів!

ПЕРЕГЛЯНУТИ РЕЗУЛЬТАТИ ВІКТОРИНИ

Від admin

Залишити відповідь