УМОВИ відкритого заочного творчого конкурсу відеороликів «Незламна Херсонщина»

Загальні положення

  1. Відкритий заочний творчий конкурс відеороликів «Незламна Херсонщина», присвячений річниці визволення Правобережної Херсонщини від окупації РФ (далі – Конкурс), проводиться комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
  2. Завданнями конкурсу є виховання художніми засобами у дітей та молоді Херсонщини любові до рідного краю, гордості за свою країну, Збройні Сили України, створення умов для їх самореалізації та розвитку творчого потенціалу

ІІ. Умови та порядок проведення конкурсу

2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Херсонської області (далі – учасники).

2.2. Конкурс проводиться за такими номінаціями:

1) Номінація «Місто незламних людей» – в своєму відео розкажіть про людей якіпережили окупацію, про підтримку один одного під час окупації та після звільнення вашого міста, села;

2) Номінація «Херсонщина зустрічає визволителів» – запишіть відео- спогади односельців про звільнення свого міста, села, про їх емоції, почуття, дії під час зустрічі українських воїнів-визволителів;

3) Номінація «З любов’ю до рідного краю» – розкажіть про те, з чим у вас пов’язані почуття до України, Херсонщини: її людьми, національними традиціями, природою, рідним містом, селом та ін..

2.3. Терміни проведення конкурсу:

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап – створення відеороликів, надання заявок і відеороликів організаторам конкурсу (30 жовтня – 10 листопада 2023 р.);

ІІ етап – робота конкурсного журі, визначення переможців та призерів конкурсу за номінаціями (11 – 25 листопада 2023 р.)

ІІІ. Вимоги до оформлення та подання конкурсних матеріалів

3.1. Для участі в конкурсі учасник до 10 листопада 2023 року реєструється шляхом заповнення Google-форми за посиланням: https://forms.gle/cUrhY5U793Exx3jG9 – де вказує прізвище, ім’я, по батькові та вік, назву закладу освіти, контактний телефон, свій контактний email (або закладу освіти), номінацію, посилання на відеоролик.

3.2. Подана робота може бути створена спеціально для конкурсу або вже опублікованою в період від 1 січня 2023 року до дати закінчення прийому заявок на конкурс.

3.3. Учасник має розмістити роботу на платформі Yotube або на Google-диску. При реєстрації учасник має вказати коректне посилання на роботу та переконатися, що робота відкривається та відтворюється.

3.4. Вимоги до відеоролика:

3.4.1. На Конкурс надаються авторські відеоролики, що відзняті будь-якими доступними засобами (відеокамерою, смартфоном тощо), відповідають тематиці та номінаціям Конкурсу.

3.4.2. Формат – довільний. Робота повинна розкривати одну із запропонованих тем:

– «Місто незламних людей»;

– «Херсонщина зустрічає визволителів»;

– «З любов’ю до рідного краю».

3.4.3. Тривалість відеоролика – до 5-ти хвилин.

3.4.4. Використання при монтажі та зйомці відеоролика спеціальних програм й інструментів – на розсуд учасника Конкурсу.

3.4.5. Кількість відеороликів, представлених на Конкурс одним автором (групою авторів), – не більше одного в кожній номінації.

3.4.6. Учасники Конкурсу самі визначають жанр відеоролика (інтерв’ю, репортаж, відеокліп тощо).

3.4.7. У ролику можуть використовуватися фотографії, але в невеликій кількості.

3.4.8. Використання фрагментів чужої продукції (фільми, кліпи, музичний супровід) можливе за умови вказання в титрах автора контенту та посилання на оригінал;

3.4.9. У ролику повинні бути титри, в яких вказано:

– на початку – що робота створена спеціально для Конкурсу; номінацію, в якій представлено відеоролик; назву ролика;

– в кінці – список осіб, що брали участь у створенні ролика.

3.4.10. На Конкурс не приймаються ролики, що суперечать законодавству України, ролики, що ображають гідність і почуття інших людей; ролики, що не укладаються в тематику Конкурсу.

3.4.11. Мова озвучування/титрування – українська.

ІV. Підведення підсумків та нагородження

4.1. Суддівство Конкурсу проводиться за такими критеріями: повнота розкриття теми; змістовність, логічність та цілісність відеоряду; достовірність інформації; творча новизна, оригінальність задуму; ступінь емоційного впливу, колорит; якість виконання (якісне поєднання знятого відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення), дотримання регламенту.

4.2. На підставі висновків журі конкурсні роботи, що стали переможцями і призерами в зазначених номінаціях конкурсу нагороджуються грамотами, дипломами.

4.4. На розсуд журі будуть визначені переможці в додаткових номінаціях:

  • краща операторська робота;
  • кращий диктор;
  • кращий музикальний супровід

та нагороджені дипломами.

V. Авторські права

5.1 Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, що бере участь в Конкурсі, несе автор (колектив учасників), що надіслав роботу на Конкурс.

5.2. Надсилаючи роботу на Конкурс, автор (колектив учасників) автоматично надають право організаторам Конкурсу на використання надісланого матеріалу на власний розсуд (розміщення в мережі Інтернет, використання у телепрограмах, участь у творчих проектах та ін.).

5.3. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних: прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера телефону, адреси електронної пошти та інші повідомлені персональні дані.

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ КОНКУРСУ

Від admin

Залишити відповідь