Фото ілюстративне

10 – 12 листопада поточного року у місті Миколаєві відбудеться очний етап ХІV Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» (далі – Конференція).

Конференція передбачатиме роботу секцій за такими напрямами краєзнавчих досліджень: «Історичне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство та геологія», «Культура рідного краю та музейна справа». Захід буде проходити у два етапи – заочний (надсилаються пошукові роботи на розгляд жюрі) і очний (підведення підсумків Конференції, виступ онлайн учасників Конференції з кращими пошуковими роботами).

У минулому 2022 році, під час окупації, наші краєзнавці на жаль не змогли взяти участь у цій Конференції. Проте сьогодні, незважаючи на те, що війна продовжується і визволено від російських загарбників всього лиш частину Херсонської області, юні дослідники беруть участь у краєзнавчих всеукраїнських заходах, відроджують свою пошукову роботу разом зі своїми наставниками, вивчають і досліджують нашу рідну Херсонщину, вірять в ЗСУ, в звільнення лівобережжя нашого краю, в нашу Перемогу!

Приємно відзначити, що в заочному етапі Конференції взяв участь вихованець гуртка “Історичне краєзнавство” КЗ “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” ХОР Посилін Сергій, здобувач освіти Херсонської гімназії №3 (науковий керівник Кучеренко О.М.). Він буде представляти свою роботу у секції “Історичне краєзнавство”.

Також свої пошуково-дослідницькі роботи для участі у секціях “Екологічне краєзнавство”, “Історичне краєзнавство”, “Географічне краєзнавство та геологія”, “Культура рідного краю та музейна справа” першого (заочного) етапу Конференції надіслали в Миколаїв учні Каховських шкіл № 3 та 5, НВК №48 та ЗОШ №47 міста Херсона.

То ж побажаємо нашим юним херсонським краєзнавцям та їхнім науковим керівникам плідної пошукової роботи і перемог при підведенні підсумків Конференції!

Посилання на сторінку Конференції в Facebook:

https://www.facebook.com/share/os44oQg3E7tm8HJV/

Від admin

Залишити відповідь