Засоби орієнтування. Фото ілюстративне

УМОВИ проведення відкритої вікторини зі спортивного орієнтування «Орієнтуючись – перемагай».

І. Мета Вікторини

1.1. Вікторина зі спортивного орієнтування «Орієнтуючись – перемагай» (далі – Вікторина) проводиться з метою вивчення спортивного орієнтування як виду спорту, знайомства та вдосконалення навичок, необхідних під час проведення та участі у змаганнях з туризму та спортивного орієнтування, походів та експедицій з учнівською молоддю.

1.2. Поглиблення та засвоєння знань з історії спортивного орієнтування, основ теорії, моделювання та використання досвіду на практиці.

ІІ. Місце та час проведення Вікторини

2.1. Вікторина проводиться в режимі онлайн з 24 по 26 жовтня 2023 року за допомогою платформи Google Forms.

ІІІ. Учасники Вікторини

3.1. У Вікторині беруть участь всі бажаючі, вихованці гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, інших освітніх закладів України.

Вікові групи:

– молодша (3 – 6 клас);

– середня (7 – 9 клас);

– старша (10 – 11 клас), учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти;

– дорослі (за бажанням – керівники гуртків, вчителі).

3.2. Під час реєстрації в онлайн режимі учасник Вікторини вказує наступні дані: прізвище та ім’я, клас (група), назву навчального (позашкільного) закладу (школа, ліцей, гімназія, коледж, ВНЗ, тощо), назву гуртка в якому навчається, прізвище та ім’я керівника гуртка, електронну адресу (необхідно для уточнення даних під час нагородження).

3.3. Не розглядаються тестові відповіді учасника, які:

– не відповідають вимогам віку учасників;

– без інформації про авторів та заклад освіти, який представляє учасник, електронної адреси учасника;

– отримані пізніше визначених термінів подачі відповідей тестування.

ІV. Посилання на Вікторину

4.1. Посилання для всіх груп:

https://forms.gle/SZied5CP1WxUuPZL8

V. Правила проведення Вікторини та нагородження

5.1. Вікторина проводиться з 24 по 26 жовтня 2023 року в режимі онлайн. Учасники отримують відповідне посилання для реєстрації та відповідають на питання Вікторини в будь який день, зазначений в термінах проведення заходу.

5.2. Час проходження Вікторини (максимальний): 60 хв.

5.3. Вихованці (учні, студенти), керівники гуртків, вчителі відповідають на запитання Вікторини та отримують бали за правильну відповідь. Підсумки підводяться підрахунком балів, вище місце займають учасники з більшою кількістю балів. Переможці та призери по кожній віковій групі нагороджуються електронними дипломами, котрі по завершенню Вікторини надсилаються учасникам на електронну пошту.

Від admin

Залишити відповідь