Протягом 02-08 жовтня 2023 року КЗ ЦТКТУМ ХОР проводив відкриту онлайн вікторину «Сила нескорених», присвячену до Дня захисників та захисниць України.

У Вікторині взяли участь близько 3000 учасників, представників Херсонської області.

Дякуємо всім за участь! Просимо терпіння – працює суддівська колегія, скоро будуть результати!

P.S. Нагадуємо для учасників Вікторини, що відповідно до статті 35 Конституції України:

кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова.
Ніхто не може бути увільнений від своїх обов’язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов’язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов’язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.

Тобто: УКРАЇНА – СВІТСЬКА ДЕРЖАВА!

Від admin

Залишити відповідь