Цей похід був присвячений Всесвітньому дню туризму. З 29 вересня по 01 жовтня 2023 року юні туристи КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом з керівником гуртка «Пішохідний туризм» Кульчицьким О.Є. та своїми батьками і друзями здійснили похід по берегам Південного Бугу.

За три дні подорожі подолали 33 км, пройшовши під рюкзаком цікавими стежками та об’єктами природного заказника «Бузький гард». В цей нелегкий для всіх нас і для країни час, не дивлячись на те, що з Херсона виїхала більша частина дітей, ми все ж таки об’єднались і здійснили цю мандрівку.

Завдяки батькам, а також нашим дорослим друзям, вони ж і досвідчені туристи, які в свій час працювали в нашому Центрі туризму та інших позашкільних закладах Херсону, діти отримали величезне задоволення.

В доброму настрої та гуморі ми долали на маршруті інколи досить непролазні хащі, прямо з під ніг вилітали вгодовані, нелякані останнім часом фазани та пробігали зайці та лиси, а по Бугу величаво плили дикі качки та лебеді.

Діти познайомились не тільки з природними, а і з цікавими історичними об’єктами Миколаївщини.

А ще ми зустрілись на маршруті з нашим керівником гуртка Центру, який проживає зараз в цих місцях, де ми подорожували і були раді з ним поспілкуватись та дослідити багату природу та історію цього краю.

Нам, херсонцям, які живуть під постійними обстрілами ворожих орків, ці три дні дуже запам’ятались, вони видались сонячними, спокійними і дали змогу хоч трішки відпочити та відіспатись від тієї напруги, яку ми постійно відчуваємо вдома.

Дякуємо нашим Збройним Силам України, що дали змогу здійснити цей похід і віримо в нашу Перемогу!

Від admin

Залишити відповідь