Конференція. Фото ілюстративне

Відповідно до п. 220 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) (наказ МОН України від 28.11.2022 № 1063) 10 – 12 листопада поточного року у м. Миколаєві відбудеться ХІV Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» (далі – Конференція).

Захід проводиться Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, департаментом освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації та Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді і відбудеться в режимі on-line.

Конференція передбачатиме роботу секцій за такими напрямами краєзнавчих досліджень: «Історичне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство та геологія», «Культура рідного краю та музейна справа».

До участі у заході запрошуються учні, вихованці та студенти віком до 21 року закладів освіти областей України, м. Києва, інших країн.

Для участі в заочному етапі Конференції просимо до 16 жовтня 2023 року пройти електронну реєстрацію (статті про пошуково-дослідницькі роботи прикріплюються в реєстраційній формі) за посиланням: https://forms.gle/n3qMDYrDgp1JXtaM8

Для системного щорічного аналізу участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти області у краєзнавчих заходах (експедиціях, конкурсах, конференціях тощо), які проводяться в Херсонській області та в Україні просимо надіслати до 16 жовтня 2023 року на електронну адресу комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради obl_turism@ukr.net копію заявки про участь у зазначеній конференції та контактний номер телефону керівника пошуково-дослідницької роботи.

УМОВИ ВІКТОРИНИ

Від admin

Залишити відповідь