Наведення переправи

УМОВИ

проведення туристсько-краєзнавчої вікторини «Туризм нас єднає»,

присвяченої Всесвітньому дню туризму

І. Мета Вікторини

1.1. Туристсько-краєзнавча вікторина «Туризм нас єднає» (далі – Вікторина) проводиться з метою вивчення туристсько-краєзнавчих об’єктів Херсонщини та України, знайомства та вдосконалення навичок, необхідних під час проведення змагань з туризму та спортивного орієнтування, походів та експедицій з учнівською молоддю.

1.2. Поглиблення та засвоєння знань з історії, економіки та природи рідного краю, необхідних для захисту Вітчизни та підготовки до служби у лавах Сил Оборони України.

ІІ. Місце та час проведення Вікторини

2.1. Вікторина проводиться в режимі онлайн з 23 по 30 вересня 2023 року за допомогою платформи Google Forms.

ІІІ. Учасники Вікторини

3.1. У Вікторині беруть участь вихованці гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, інших освітніх закладів м. Херсон та Херсонської області за наступними віковими групами:

– молодша (4 – 7 клас);

– середня (8 – 11 клас);

– старша (учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, за бажанням – керівники гуртків, вчителі).

3.2. Під час реєстрації в онлайн режимі учасник Вікторини вказує наступні дані: прізвище та ім’я, клас (група), назву навчального (позашкільного) закладу (школа, ліцей, гімназія, коледж, ВНЗ, тощо), назву гуртка в якому навчається, прізвище та ім’я керівника гуртка, електронну адресу (необхідно для уточнення даних під час нагородження).

3.3. Не розглядаються тестові відповіді учасника, які:

– не відповідають вимогам віку учасників;

– без інформації про авторів та заклад освіти, який представляє учасник;

– отримані пізніше визначених термінів подачі відповідей тестування.

ІV. Посилання на Вікторину

4.1. Групи:

– молодша (4 – 7 клас): https://forms.gle/57gamwSqA6p6956z5

– середня (8 – 11 клас): https://forms.gle/fwdkbQP7DnkheF648

– старша (учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, за бажанням – керівники гуртків, вчителі): https://forms.gle/fSGuCSR8htZSs5bm6

V. Правила проведення Вікторини та нагородження

5.1. Вікторина проводиться з 23 по 30 вересня 2023 року в режимі онлайн. Учасники кожної вікової групи отримують відповідне посилання для реєстрації та відповідають на питання Вікторини в будь який день, зазначений в термінах проведення заходу. Для покращення свого попереднього результату у першій спробі, учасник Вікторини за своїм бажанням має право здійснити ще дві спроби відповісти на питання даної Вікторини у своїй віковій групі. Під час повторної ( 2 – ї, або 3 – ї) спроби проходження Вікторини, учасник фіксує своє прізвище та ім’я з цифрами 2 або 3 і далі по умовам реєстрації ( дивись пункт 3.2).

5.2. Час проходження Вікторини (максимальний):

– молодша група – 40 хв.

– середня група – 50 хв.

– старша група – 50 хв.

5.3. Вихованці (учні, студенти), керівники гуртків, вчителі відповідають на запитання Вікторини та отримують бали за правильну відповідь. Учасники Вікторини, які дадуть не менше 73% правильних відповідей на загальну кількість запитань Вікторини отримають електронні дипломи переможців І, ІІ та ІІІ ступенів. Всі інші учасники отримають електронні дипломи за участь у Вікторині.

Текстовий варіант Умов

Від admin

Залишити відповідь