Звільнення Херсону. Фото ілюстративне

УМОВИ

відкритого заочного творчого конкурсу відеороликів

«Незламна Херсонщина»

 

  1. Загальні положення

1.1 Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводить відкритий заочний творчий конкурс відеороликів «Незламна Херсонщина», присвячений 2-й річниці визволення Правобережної Херсонщини від окупації РФ (далі – Конкурс).

2.1 Завданнями Конкурсу є виховання художніми засобами у дітей та молоді Херсонщини любові до рідного краю, гордості за свою країну і Збройні Сили України, створення умов для самореалізації та розвитку творчого потенціалу учнівської молоді.

  1. Умови та порядок проведення конкурсу

2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для здобувачів освіти закладів освіти Херсонської області (далі – учасники).

2.2. Конкурс проводиться за такими номінаціями:

1) Номінація «Місто незламних людей» – відео-розповідь про людей, які пережили окупацію, про підтримку один одного під час окупації та після звільнення вашого міста, села.

2) Номінація «Херсонщина зустрічає визволителів» – запис відео- спогадів односельців про звільнення свого міста, села, про їх емоції, почуття, дії під час зустрічі українських воїнів-визволителів.

3) Номінація «З любов’ю до рідного краю» – відео-розповідь про те, з чим у вас пов’язані почуття до України, Херсонщини, а саме: її людьми, національними традиціями, природою, рідним містом, селом тощо.

2.3. Терміни проведення Конкурсу:

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап – створення відеороликів, надання заявок і відеороликів організаторам конкурсу (25 жовтня – 10 листопада 2024 року (включно);

ІІ етап – робота конкурсного журі, визначення переможців та призерів конкурсу за номінаціями (11 – 20 листопада 2024 року).

  1. Вимоги до оформлення та подання конкурсних матеріалів

3.1. Для участі у Конкурсі учасник до 10 листопада 2024 року реєструється шляхом заповнення Google-форми за посиланням: https://forms.gle/6wxKVDwhJ7vDMBCu9 , де вказує прізвище, ім’я, по батькові та вік, назву закладу освіти, контактний телефон, свій контактний e-mail (або закладу освіти), номінацію, посилання на відеоролик.

3.2. Учасник має розмістити роботу на Google-диску. При реєстрації учасник має вказати коректне посилання на роботу та переконатися, що робота відкривається та відтворюється.

3.3. Вимоги до відеоролика:

3.3.1. На Конкурс подаються авторські відеоролики, що відзняті будь-якими доступними засобами (відеокамерою, смартфоном тощо), відповідають тематиці та номінаціям Конкурсу.

3.3.2. Формат довільний. Робота повинна розкривати одну із запропонованих тем:

– «Місто незламних людей»;

– «Херсонщина зустрічає визволителів»;

– «З любов’ю до рідного краю».

3.3.3. Тривалість відеоролика – до 5-ти хвилин.

3.3.4. Використання при монтажі та зйомці відеоролика спеціальних програм й інструментів – на розсуд учасника Конкурсу.

3.3.5. Кількість відеороликів, представлених на Конкурс одним автором (групою авторів) — не більше одного в кожній номінації.

3.3.6. Учасники Конкурсу самі визначають жанр відеоролика (інтерв’ю, репортаж, відеокліп тощо).

3.3.7. У ролику можуть використовуватися фотографії, але у невеликій кількості.

3.3.8. Використання фрагментів чужої продукції (фільми, кліпи) можливе за умови зазначення в титрах автора контенту та посилання на оригінал. Детальніше про Авторське право

3.3.9. У ролику повинні бути титри, в яких вказано:

– на початку – що робота створена спеціально для Конкурсу; номінацію, в якій представлено відеоролик; назву ролика;

– в кінці – список осіб, що брали участь у створенні ролика.

3.3.10. На Конкурс не приймаються ролики, які:

– суперечать законодавству України;

– ображають гідність і почуття інших людей;

– не відповідають тематиці Конкурсу.

3.3.11. Мова озвучування/титрування – українська.

  1. Підведення підсумків та нагородження

4.1. Суддівство Конкурсу проводиться за такими критеріями: повнота розкриття теми; змістовність, логічність та цілісність відеоряду; достовірність інформації; творча новизна, оригінальність задуму; ступінь емоційного впливу, колорит; якість виконання (якісне поєднання знятого відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення), дотримання регламенту.

4.2. На підставі висновків журі конкурсні роботи, що стали переможцями і призерами в зазначених номінаціях конкурсу нагороджуються грамотами, дипломами.

  1. Авторські права

5.1. Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, що бере участь в Конкурсі, несе автор (колектив учасників), що надіслав роботу на Конкурс.

5.2. Подаючи роботу на Конкурс, автор (колектив учасників) автоматично надають право організаторам Конкурсу на використання надісланого матеріалу на власний розсуд (розміщення в мережі Інтернет, використання у телепрограмах, участь у творчих проектах та ін.).

5.3. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних: прізвища, імені, по батькові, дати народження, номера телефону, адреси електронної пошти та інші повідомлення персональні дані.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛЬНІ УМОВИ КОНКУРСУ

Від admin

Залишити відповідь